Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz

Bakłażan w kuchni

Usłyszawszy sformułowania „bakłażan w kuchni” najprawdopodobniej chyba każdy przeciętny człowiek pomyślałby, że chodzi o możliwości wykorzystania wspomnianego bakłażana jako rzeczy z której można przyrządzić jakaś smaczną potrawę czy to dla siebie, czy dla dziewczyny czy też rodziny lub ewentualnie znajomych. Jednak nie o takie zastosowanie bakłażana tutaj chodzi.

Dokładniej rzecz ujmując chodzi w tym konkretnym przypadku o wykorzystanie koloru z jakiego jest bakłażan. Kolor bakłażanowy jest jednym z kolorów, które są najrzadziej wykorzystywane w przypadku aranżacji wnętrz kuchennych. Można spotkać takie kolory jak bananowy suflet czy też dojrzewająca oliwka, ale bardzo sporadycznie można natrafić na kolor bakłażanowy.

Meble w kolorze bakłażanowym

A trzeba wiedzieć, że meble kuchenne w tym właśnie kolorze mogą wyglądać naprawdę niezwykle imponująco. Kolor bakłażanowy idealnie komponuje się z białym kolorem mebli oraz drewnianymi wykończeniami. Biały blat oraz ciemny odcień koloru bakłażana współgrają niemal idealnie tworząc wręcz harmonijną jedność. Warto wiedzieć, że niedawno podczas prestiżowych targów mebli kuchennych odbywających się w Poznaniu jedną z głównych nagród dostała właśnie kuchnia w której wykorzystany został kolor bakłażanowy. Ta intrygująca oraz rzadko spotykana kombinacja bieli oraz bakłażana odniosła piorunujący efekt wprawiając w zdumienie wiele osób. Widać z tego, że meble kuchenne oraz ogólnie wystrój kuchni może kogoś jeszcze zadziwić.

Funkcjonalność kuchni

Jeżeli do tego dodamy funkcjonalność to mając taką kuchnię możemy się cieszyć i to naprawdę bardzo. Nie dość że mielibyśmy kuchnię efektownie się prezentującą z wizualnego punktu widzenia, to dodatkowo niezwykle funkcjonalną. Można tutaj także dokonać kilka zmian. Mianowicie można zamianie to co było na kolor bakłażanowy, a to co było w kolorze bakłażana zamienić na biel. Osiągnięty efekt również powinien być równie imponujący. Jest to tylko jedna z możliwości w jakiej kolorystyce można posiadać kuchnię oraz meble kuchenne. Ponadto widać tutaj, że warzywa mogą mieć nie tylko zastosowanie jako jedzenie.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz