Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz
Deska barlinecka - najwyższa jakość

Deska barlinecka – najwyższa jakość

Piękne podłogi potrafią całkowicie odmienić mieszkanie i sprawić, że wnętrza staną się po prostu olśniewające. Nie ulega wątpliwości fakt, że naturalne drewno jest najszlachetniejszym materiałem do budowy podłóg, a jego wygląd i trwałość zostawiają daleko w tyle wszelkie syntetyczne produkty i sztuczne panele podłogowe. Inwestując w podłogi do domu, najlepiej jest od razu kupić to, co najlepsze – deska barlinecka to jakość i tradycja, która sprawdzi się w każdym wnętrzu, odmieniając je na lepsze nie do poznania.

Przewaga naturalnego drewna

Prawdziwe drewno zapewnia o wiele większą trwałość podłóg, niż sztuczne panele. Dzięki temu, że deski są z niego wykonane, można je na przykład wielokrotnie szlifować i nakładać nowy lakier, co przekłada się na możliwość renowacji tam, gdzie inne materiały wymagałyby już jedynie wymiany na nowe. Dzięki użyciu jedynie naturalnych materiałów deska barlinecka to inwestycja na lata. Oprócz możliwości renowacji drewno gwarantuje też większy komfort użytkowania (nie wychładza się tak, jak inne powierzchnie i nie przyciąga kurzu, przez co chodzenie boso po domu staje się o wiele przyjemniejsze i bezpieczniejsze) oraz łatwość utrzymania w czystości. Alergicy i wielbiciele spokoju bardzo cenią sobie naturalne, drewniane deski barlineckie, ponieważ nie przyciągają one roztoczy i świetnie tłumią hałas.

Sprawdź także:

Bezproblemowy montaż

Zaletą deski barlineckiej jest również łatwość montażu, który można właściwie bez większego problemu przeprowadzić samemu. Nowoczesne złącza typu pióro-wpust sprawia, że nawet osoby niedoświadczone w układaniu podłóg mogą podjąć się tego zadania. Podłogi można ułożyć tak, żeby możliwy był ich demontaż, albo tradycyjnie przykleić do podłoża, co zapewnia dodatkową stabilność całości. Kolejną zaletę stanowi fakt, że deska barlinecka jest wykańczana olejami i lakierami, dzięki czemu po jej ułożeniu nie trzeba odczekać kolejnych godzin po przeprowadzeniu konserwacji, ale można po prostu od razu cieszyć się piękną, solidną podłogą.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz