Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz
Dlaczego leasing auta jest dobrym rozwiązaniem?

Dlaczego leasing auta jest dobrym rozwiązaniem?

Leasing samochodów to usługa, której popularność stale w naszym kraju rośnie. Wśród firm leasingowych jest między innymi Santander Consumer Multirent. Firma to przygotowała bardzo ciekawą ofertę adresowaną do bardzo różnych grup klientów. Zobaczmy, jakie są jej propozycje.

W ofercie jest leasing operacyjny

Santander Consumer Multirent udziela tylko leasingu operacyjnego. Dla przedsiębiorców jest on bardziej korzystny niż leasing finansowy. W przypadku leasingu operacyjnego będący przedmiotem leasingu pojazd należy do majątku leasingodawcy. Jednak leasingobiorcy przysługuje prawo do wliczenia w koszty uzyskania przychodu zarówno czynszu inicjalnego (jest to rata początkowa), jak i wszystkich pozostałych rat leasingowych. Firma SCM oferuje swoim klientom bardzo dogodne warunki. Specjalną ofertę przygotowała na przykład dla małych i średnich firm. Oferta dla nich powstała we współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Leasing samochodowy z finansowym wsparciem tego banku jest tańszy. Dodatkowo SCM oferuje swoim klientom dodatkowe produkty. Skorzystanie z nich jest indywidualną decyzją każdego leasingobiorcy.

Przedmiotem leasingu mogą być różne pojazdy

To również jest plusem zawarcia umowy leasingowej z firmą Santander Consumer Multirent. SCM umożliwia leasing samochodu nowego lub używanego. W przypadku, gdy leasingowany ma być używany samochód, jego wiek nie powinien przekraczać pięciu lat. Jeśli chodzi też o samochody używane, to przedmiotem leasingu mogą być także te sprowadzone z zagranicy. Warunkiem jest jednak, aby były to pojazdy sprowadzone z UE. Firma Santander Consumer Multirent leasinguje także samochody dostawcze oraz motocykle. Formalności związane z zawarciem umowy zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie bez sztucznego mnożenia problemów.

Leasing samochodowy to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Oferta przygotowana przez duże (takie jak na przykład Santander Consumer Multirent) firmy leasingowe jest więc zdecydowanie coraz bardziej atrakcyjna.

Przeczytaj również: