Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz
Drzwi harmonijkowe w Twoim domu

Drzwi harmonijkowe w Twoim domu

Choć przez lata harmonijkowe drzwi nie cieszyły się dobrą sławą, dziś powoli się to zmienia. Głównym powodem braku popularności tego typu drzwi był przede wszystkim brak umiejętnego wkomponowania ich w wystrój mieszkania oraz niska jakość materiałów, z których były wykonane, co nie wpływało dobrze na ich wygląd ani użytkowanie.

Drzwi harmonijkowe w Twoim domuŻeby odciąć się od obrazu kiczowatych drzwi harmonijkowych wystarczy zainwestować w takie wykonane z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowanych z wczuciem smaku.

Ciekawym rozwiązaniem są drzwi harmonijkowe we wschodnim stylu. Ich design sprawi, że Twoje wnętrza całkowicie zmienią swój charakter. Dodatkowo dodadzą wnętrzu przestrzeni, ponieważ zasunięte dają wrażanie otwartej przestrzeni.

Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być drzwi harmonijkowe białe – tak dla odmiany! Doskonale wpiszą się one, w szalenie modny w ostatnich latach wśród dekoratorów wnętrz, styl skandynawski. Białe dodatki i surowość drewnianych mebli i podłóg stworzą doskonałe połączenie z białymi drzwiami harmonijkowymi.

Świetnie sprawdzą się one w małych wnętrzach, gdzie potrzebujemy wydzielić prywatną strefę, na przykład na potrzeby sypialni (sprawdź: ).

Przeszklenia w drzwiach harmonijkowych wspaniale przepuszczają promienie słoneczne a bogactwo rodzajów drewna, z których możemy wybierać dają pole do popisu dekoratorom wnętrz- nawet tym domorosłym! Instalacja takich drzwi jest też banalnie prosta i nie wymaga wiedzy ani specjalistycznych narzędzi.

Wybierając nasze wymarzone drzwi kierujmy się jakością materiału, z którego zostały wykonane. Warto wybrać się do renomowanego sklepu budowlano-remontowego, aby zapoznać się z ofertą producentów i wybrać drzwi harmonijkowe, które będą nam służyć przez długie lata i niezmiennie cieszyć oko przez cały ten czas.

Drzwi harmonijkowe białe są narażone na żółknięcie, więc nie warto w ich przypadku kierować się jedynie atrakcyjną ceną, lecz zapytać sprzedawcę o trwałość lakieru. Dobrej jakości drzwi drewniane można również znaleźć u lokalnych producentów, którzy niejednokrotnie prowadzą również sprzedaż internetową, jak Zakłada Stolarski Klaczak:

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz