Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz
Farba tablicowa – nowość na rynku

Farba tablicowa – nowość na rynku

Ostatnimi czasy, na rynku materiałów remontowych pojawia się wiele nowości. Jedną z nich jest tak zwana farba tablicowa.

Jest to farba, która umożliwia pisanie i rysowanie po niej kredą, a następnie swobodne zmycie swoich rysunków, tak jak tablica – suchą lub wilgotną gąbką. Farba ta robi prawdziwą furorę na całym świecie. Jakiś czas temu, można ją było kupić jedynie w kolorze czarnym. Dzisiaj, producenci wypuszczają ją również w innych odcieniach.

Cena farby tablicowej

Oczywiście, należy się liczyć z jej wysoką ceną, jednakże farba jest naprawdę rewelacyjna. Sprawdza się ona w wielu różnych pomieszczeniach. Przede wszystkim, poleca się użycie takiej farby na jednej ze ścian lub na jej części w pokoju dziecięcym. Dzięki temu, dzieci będą mogły swobodnie malować po takiej ścianie do woli i następnie będzie można ją umyć. Powinno to wpłynąć na nie w taki sposób, że nie będą już one rysowały po innych ścianach w mieszkaniu. Większość dzieci uwielbia to rozwiązanie i bardzo docenia wybór takiej farby do ich pokoju.

Farba tablicowa w kuchni

Poza tym, farba tablicowa doskonale sprawdza się również w kuchni. Można bowiem dzięki niej, na ścianach zapisywać sobie przepisy, a także robić listę zakupów. Nie ma potrzeby pokrywania nawet całej ściany taką farbą, chociaż wówczas stanowi to najlepszy efekt.  Wiele osób decyduje się również na malowanie tablicówką ścian w przedpokoju. Można tam pisać do siebie wiadomości i liściki, jak również rysować, to, na co tylko ma się ochotę. Jest to w szczególności ukłon w stronę dzieci, które kochają malowanie po ścianach. Bardzo szeroki wybór takich nowoczesnych farb oferuje Dulux. Poza tym, farby tablicowe znajdują się w ofercie również innych producentów. Dzięki temu, że nie musimy się już ograniczać jedynie do czarnej farby tablicowej, można nią pomalować ściany w różnych pomieszczeniach w domu. Jedyną wadą farby tablicowej, jest z pewnością jej wysoka cena. Warto jednak zainwestować i chociaż w pokoju dziecięcym użyć trochę tablicówki. W ten sposób można dzieciom sprawić ogromną przyjemność.

Dowiedz się, jak urządzać pokoje dla chłopców.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz