Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz

Nadajmy ciepło pomieszczeniom

Rolety rzymskie Warszawa to specjalny rodzaj rolet, który pozwala na wyjątkową elastyczność. Nie tylko pasują do każdego pomieszczenia, ale także stanowią ich ozdobę.

 

Do wyboru mają Państwo rolety wykonane z różnych materiałów, w szczególności z płótna, ale równie dużą popularnością cieszą się te wykonane na przykład z drewna. Proponujemy wielki wybór kolorów wzorów, a także stopnie przezroczystości. Rolety mogą być jednolite, półprzezroczyste lub kryształowo przezroczyste. Prezentujemy materiały w jednym kolorze, w kratę, pasy, szare lub po prostu śnieżnobiałe. Niektóre modele mają wzór wytłaczany, a nawet wyszywany. Haft to jeden z najmodniejszych trendów tego roku, obecny także w modzie kobiecej, dobrze komponujący się kolorowych pomieszczeniach.

Rolety rzymskie tym różnią się od tradycyjnych, że złożone tworzą udrapowanie, które również stanowi dodatkową ozdobę pomieszczenia. Minął już czas, kiedy rolety pełniły tylko funkcję czysto użytkową. Teraz podkreślają piękno pomieszczeń i pozwalają na regulowanie ilości światła wewnątrz domu, w zależności od potrzeb oraz nastroju użytkownika.

Rolety rzymskie Warszawa dobrze komponują się zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach, na dużych i małych oknach, drzwiach tarasowych i nie tylko. Równie dobrze można użyć ich do wykończenia wystroju gabinetu lekarskiego, restauracji lub innych miejsc, nawet tych najbardziej eleganckich. I tam wstydem nie będzie zamontowanie ładnych rolet. Stworzą one atmosferę intymności i świetnie nadają się na romantyczny wieczór we dwoje.

Odpowiednio dobrane rolety sprawiają, że nie ma wrażenia przytłoczenia lub odcięcia od świata zewnętrznego, wręcz przeciwnie dominuje uczucie przytulności oraz komfortu psychicznego. Szczególnie w przypadku rolet pół i przezroczystych, które z jednej strony stanowią skuteczną zasłonę okna, a z drugiej pozwalają na wpadanie z zewnątrz odpowiedniej ilości przyćmionego światła. To dobre rozwiązanie dla osób, które rankiem pragną dłużej wypocząć, na przykład w weekend po całym tygodniu ciężkiej pracy

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz