Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz
Stan deweloperski

Nieustanny bałagan w pokoju dziecięcym? Wybierz odpowiednie meble!

W dziecięcym pokoju nie trudno o bałagan. Zabawki, książki czy także inne akcesoria szkolne z szybkością rakiety mogą znaleźć się na podłodze, łóżku czy zajmować całe biurko. Aby pomóc zapanować dziecku nad chaosem w jego pokoju, wybierz i skompletuj odpowiednie meble, które staną się dodatkową przestrzenią do przechowywania różnych rzeczy.

Łóżka ze schowkiem na pościel

Zaścielone łóżko to pierwszy krok do porządku w dziecięcym pokoju. Jednak, warto pomyśleć o zakupie łóżka z wysuwaną szufladą, gdzie dziecko będzie mogło szybko i łatwo schować swoją pościel. Ponadto, taka dodatkowa przestrzeń pod łóżkiem to idealne miejsce dla pudełek z rzeczami, które nie są potrzebne na co dzień. Mogą to być starsze zabawki lub nawet ubrania sezonowe. Do takich porządków świetnie sprawdzą się łóżka dziecięce marki Elies oferującej meble dziecięce. Firma Elies posiada w swoim asortymencie łóżka z dwiema dużymi szufladami, z jednym dużym pojemnikiem z pneumatycznie podnoszonym stelażem lub jedną dużą szufladą, która może być wykorzystana także jako drugi materac.

Biurko

Bardzo często biurko jest miejscem do wykonywania wszystkich możliwych czynności przez dziecko, które błyskawicznie potrafi je zmieniać. W jednej chwili ma ochotę coś namalować, a za moment chce stworzyć z biurka tor przeszkód dla swojego samochodu. Jeśli nie uda mu się łatwo i sprawnie posprzątać rzeczy, bardzo szybko całe biurko zostanie zawalone dosłownie wszystkim. Dlatego ważne jest, aby wybrać biurko, które będzie posiadało przynajmniej jedną szufladę. Jednak w takim wypadku, warto dokupić witrynę lub nadstawkę na biurko z dodatkowymi szafkami do przechowywania. W ten sposób, dziecko szybko znajdzie miejsce na nieużywane rzeczy i będzie mogło zająć się nową czynnością.

Pojemna szafa i ekspozycyjna witryna

Każde dziecko ma swoje drobne hobby. Dziewczynki lubią pluszowe misie, natomiast chłopcy uwielbiają kolekcjonować np. konkretną markę samochodów. Jeśli Twoje dziecko posiada takie zainteresowania daj mu możliwość wyeksponowania swojego hobby. Do tego świetnie nada się witryna -regał z półkami, która będzie pełniła miejsce wystawy ulubionych rzeczy dziecka.

Pojemna szafa to również klucz do sukcesu. Znajdą się tam nie tylko ubrania. Szafa to doskonałe miejsce także na na pudełka z zabawkami, klockami czy drobnymi rzeczami. Przechowywane właśnie w taki sposób nie zajmują przestrzeni w pomieszczeniu.

Zobacz więcej na: http://elies.pl/

 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz