Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz

Poster POS

Poster POS

Jakość systemu sprzedażowego wykorzystywanego w kawiarniach, restauracjach i sklepach bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klienta.

Bieganie do niego z kasy z rachunkiem czy zapisywanie jego zamówienia na karteczkach było skutecznym i akceptowalnym rozwiązaniem w XX wieku, ale jeśli spojrzeć w kalendarz, XX wiek skończył się już dawno temu. Współczesna firma potrzebuje nowoczesnego, mobilnego rozwiązania POS, jakim jest Poster.

Jak Poster działa w praktyce?

Bardzo prosto. Typowy przykład jego zastosowania obrazuje kelner podchodzący do stolika w restauracji. Ma w ręku tablet. Może na nim pokazać klientom wygląd dań, zapisać ich indywidualne zamówienia, które od razu zostaną przekazane do kuchni i przygotować rachunek na cały stolik lub na każdą osobę z osobna. Nie ma żadnego problemu. W tym czasie właściciel lokalu może z własnego domu śledzić to, co dzieje się w jego firmie. Wystarczy tylko, że ma na telefonie odpowiednią aplikację.

Więcej na https://joinposter.com/pl

Od strony technicznej działanie Poster POS jest wręcz banalne i taki też cel przyświecał jego twórcom. Najtrudniejszym zadaniem we wdrażaniu systemu Poster POS jest podłączenie do gniazdka drukarki. Cała reszta polega w zasadzie na zainstalowani aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android lub iOS) i wprowadzeniu do programu bazy wszystkich produktów. W systemie Poster POS działają też płatności kartami, wiec nie ma potrzeby posiadania dodatkowych terminali płatniczych, jeśli tylko wykorzystywane urządzenia posiadają technologię NFC. Nie jest to oczywiście konieczne.

Poster POS to w pełni profesjonalna, biznesowa aplikacja

Nie ogranicza się tylko do roli wsparcia pracy kelnera czy sprzedawcy. Znajdziemy tutaj szczegółowe moduły statystyczne pozwalające na prowadzenie analityki biznesowej, jak również ewidencję magazynową towarów. Wszystkie opcje działają w sposób intuicyjny i nikt na pewno nie będzie potrzebował żadnych szkoleń, by efektywnie edytować informacje w systemie. Do korzystania z Poster POS wystarczy kosztująca kilkadziesiąt złotych miesięczna opłata abonamentowa.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz