Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz

Profesjonalne lustro do make up’u

Lustro jest niezbędnym atrybutem każdej Pani. Poranne spotkanie ze lustrem w czasie eksponowania kobiecych wdzięków stanowi intymną celebrację. To najodpowiedniejszy moment, abyś jako kobieta, mogła chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwa gwiazda Hollywood. A jeśli jesteś mężczyzną, spraw ogromną radość swojej partnerce. Przygotuj jej hollywoodzką toaletkę do robienia makijażu w sypialni z niezwykle efektownym lustrem do makijażu.

Garderobiany szyk

Lustra LED do makijażu naszej marki starają się odzwierciedlać klasę, szyk, a co najważniejsze kobiece piękno. Projekt lustra z żarówkami został zaczerpnięty z stworzony na wzór hollywoodzkich luster z charakteryzatorni i teatralnych garderób. Lustra LED z żarówkami o neutralnej barwie światła, które są rozmieszczone na obwodzie wystają lekko ponad tafle szkła, więc doskonale i bardzo dokładnie doświetlą twarz, ułatwiając wykonanie najlepszego makijażu. Każde lustro produkujemy wykorzystując nowoczesne technologie LED i najwyższej jakości materiały, dbając o szczegóły.

Certyfikowane lustro LED do makijażu z gwarancją na kilka lat wykonamy na wymiar, którego potrzebujesz. Dlatego masz pewność zakupienia oryginalnego produktu. Jedynego takiego, tylko dla Ciebie. Do makijażu polecamy żarówki LED ze światłem neutralnym białym, które pozwala na zauważenie niedoskonałości skóry i ich odpowiednią korektę.

Minimalistyczna elegancja

Nie dość, że plafony robią piorunujące wrażenie swoim minimalistycznym, acz eleganckim stylu utrzymanym w modnej bieli to jeszcze są niezwykle funkcjonalne. W profesjonalnym stanowisku do makijażu potrzebne jest wielkie lustro z oświetleniem, które ułatwi pracę nad make up’em, wygodny blat oraz szuflada, która pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy, a na dodatek dwa podwójne gniazdka do podłączenia np. lokówki, prostownicy.

Nowoczesne i funkcjonalne lustro z oświetleniem LED do makijażu to innowacyjny produkt stworzony z myślą o wizażystach, stylistach, fryzjerach, a także blogerach kosmetycznych. Lustro sprawdzi się w salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz na każdego rodzaju eventach mody.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz