Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz
Sprzedaż nowych mieszkań

Sprzedaż nowych mieszkań

Nowe mieszkania zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem nabywców, albowiem rynek nieruchomości wtórnych paradoksalnie, mimo swoich niskich cen od metra kwadratowego, wiążę się jednak z dodatkowymi wymaganiami i kosztami.

Spersonalizowane mieszkania z rynku pierwotnego

Mało który nabywca chce żyć w mieszkaniu umeblowanym i urządzonym przez poprzednich lokatorów, więc całkowite zerwanie wszystkich tapet czy wykładzin i demontaż mebli po poprzednich lokatorach to już spory koszt. Późniejsze ewentualne poprawki czy remont generalny, wraz z zakupem własnych mebli i dodatków  – może drastycznie podnieść koszty całości. Dlatego właśnie nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu czy dowolnym innym dużym mieście, budowane przez deweloperów, tworzone są w taki sposób, aby nie trzeba było zmieniać czy poprawiać w nich niczego. Oczywiście klient nabywający mieszkania rynek pierwotny Wrocław ma pełne prawo do wprowadzania określonych zmian – ale już po odbiorze mieszkania, oznacza to dla niego dodatkowe koszty. Inaczej jest w przypadku klientów, którzy zdecydowali się na wykupienie swojego lokalu jeszcze na etapie realizacji budowlanej. Wtedy zgłaszanie jakichkolwiek uwag co do rozłożenia pomieszczeń, ich budowy czy wykończenia – ma większy sens i często prowadzi do tego, że deweloper jest w stanie bez dodatkowych kosztów dokonać określonych modyfikacji w projekcie tego jednego klienta.

Estetyka, nowoczesność i funkcjonalność

Mieszkania Wrocław na sprzedaż w ostatnim czasie znów znajdują się w kręgu zainteresowania masowego odbiorcy. Koniunktura ponownie sprzyja zakupom, a deweloperzy Wrocław doskonale wiedzą, co robić, aby taką koniunkturę wykorzystać. W sprzedaży nieruchomości obecnym nabywcom najważniejsze jest nie tylko tworzenie mieszkań o dużym metrażu, ale odpowiednie funkcjonalności całego osiedla, estetyka czy poczucie bezpieczeństwa i komfort życia rodzinnego. Oznacza to konieczność zadbania nie tylko o czystość na osiedlu i tereny zielone, ale również monitoring, oświetlenie czy bezpieczne place zabaw i przestrzeń do rodzinnej rozrywki i rekreacji na świeżym powietrzu.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz