Design Wnętrz

Wyposażenie, urządzanie, projektowanie wnętrz

Wykończenie podłóg

Panele Kronopol są dziś jednym z najlepszych tego typu produktów. Lubuska firma (województwo Lubuskie miejscowość Żary) prowadzi dosyć bogatą dystrybucję paneli podłogowych w całym kraju.

Każdy fan ładnych podłóg może znaleźć w ofercie tego sklepu coś dla siebie. Ciekawostką jest to, iż firma Kronopol nie ogranicza się tylko do paneli podłogowych. Instytucja ta zajmuje się także produkcją paneli ściennych, podłóg laminowanych, listew wykończeniowych jak także materiałów budowlanych i tych wykorzystywanych w produkcji mebli. Firma Kronopol jest częścią międzynarodowego holdingu Swiss Krono Group. Szwedzkie przedsiębiorstwo przoduje na świecie pod względem produkcji przedmiotów i tym podobnych rzeczy drewnopodobnych.

Płytki podłogowe

Fani innego rodzaju wykończeń podłóg mogą zwrócić uwagę na płytki Tubądzin. Firma ta funkcjonuje na rynku polskim już od 1988 roku, kiedy to przedsiębiorstwo założone przez Andrzeja Wodzyńskiego i Zygmunta Kaźmierskiego zostało przeniesione z Bartochowa do Tubądzina. Od tego czasu przeszło parę modernizacji i dziś zajmuje się produkcją płytek ceramicznych na szeroką skalę. W swojej ofercie jak w wypadku firmy Kronopol przedsiębiorstwo Tubądzin ma do zaoferowania również płytki ścienne i inne tego typu produkty. Jeżeli chodzi o bardziej klasyczne typy wykończenia pomieszczeń to również każdy może znaleźć coś, co będzie mu odpowiadało.

Gres na podłogach

W chwili, gdy chcemy wyłożyć na podłodze gres sklep jest na wyciągnięcie ręki. W momencie, gdy nie wiemy gdzie taka placówka się znajduje możemy skorzystać z Internetu. Na pewno każdy znajdzie tam to, czego potrzebuje. Poza wyszukaniem stron internetowych powyżej opisanych firm możemy przecież znaleźć w wyszukiwarce o wiele więcej rzeczy. Fani modnych łazienek mogą na przykład w Google wpisać hasło Roca sklep każdy wówczas zostanie przekserowany na odpowiednią stronę z ofertami tejże firmy. W każdym momencie możemy również skorzystać z okna sklep, które znajduje się przy większości aukcji przedmiotów użytkowych na allegro czy Ebay. W dzisiejszych czasach sprzedaż internetowa zostaje powoli opanowywana przez różnego rodzaju firmy świadczące usługi konsumenckie. W momencie zaś, gdy interesuje nas glazura sklep Tubądzin zaopiekuje się każdym złaknionym nowych wrażeń konsumentem. Zawsze możemy też zwrócić uwagę na bardziej „drewnianą” ofertę Kronopolu. Wybór jest, więc niezwykle zróżnicowany.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz